Lajmi i ditës

10998832_342693482606664_1492283635_o

LIVE Bomba e shtatë: Ja si u manipuluan dhe vodhën zgjedhjet nga Gruevski

https://www.youtube.com/watch?v=1d8x27fMQ80 Lideri i LSDM-së Zoran Zaev ka shpalosur edhe sot “bombat”, e shtata me radhë në një konferencë për media. Kësaj radhe Zaev publikoi incizime me dëshmi se si Gruevski dhe bashkëpunëtorët kanë shfrytëzuar postin për të keqpërdorur procesin zgjedhor, me vjedhjen