Browsing Tag

Shqipëria

Blinken sot në Shqipëri

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, të enjten, më 15 shkurt qëndron në Shqipëri, ku do të takohet me krerë shtetërorë, me të rinj dhe afganët që po strehohen në këtë shtet, transmeton REL. Kjo është vizita e parë e…
Lexo më shumë