Browsing Tag

Spital(e)

A e mbron kafeja mëlçinë nga sëmundjet?

Konsumi i kafesë kontribuon në ekuilibrimin e enzimeve në mëlçi dhe mbron atë nga dëmtimi thotë një studim i zhvilluar së fundmi në Mbretërinë e Bashkuar. Më tej ekspertët rekomandojnë që të mos teprohet me sasitë e kafesë, dhe se dy…
Lexo më shumë