Browsing Tag

Reprezentacioni i Shqipërisë Futboll

Renditja e fundit e FIFA-s për Kombëtaret

Ashtu siç edhe pritej, kombëtarja shqiptare ka pësuar zbritje në renditjen e FIFA-s. Kuqezinjtë arritën që të kualifikoheshin për herë të dytë në Kampionatin Evropian, por dy barazimet 1-1 ndaj Moldavisë dhe pa gola ndaj Ishujve Faroe i…
Lexo më shumë