Jasir Asani 4 vite me Partizanin

Jasir Asani me drejtuesit e FK Partizani Tiranë
Shkup më 22/09/2017 14:58

Bardhi është mjeshtri i gjuajtjeve të lira në Spanjë (Video)

Enis Bardhi
Shkup më 22/09/2017 0:56

Fatiç: Shkupi meriton më shumë se sa të luftojë për mbijetesë

Ivan Fatiç futbollist i FC Shkupi
Shkup më 21/09/2017 14:50

Nuk ndalen Shkupi e Shkëndija, Renova u ndëshkua nga Vardari

Stojkoski shënoi për fitoren e Shkupit
Shkup më 20/09/2017 19:35

Sot luhet derbi i vogël i Shkupit

Futbollistët dhe tifozët e FC Shkupi
Shkup më 20/09/2017 8:52

Taipi: Të vazhdojmë me fitore

Shqiprim Taipi
Shkup më 19/09/2017 13:16

KB “Çair 2030” do të sfidohet në Gjermani

KB Çair 2030
Shkup më 18/09/2017 10:42

Ardian Nuhiu i kënaqur me fitoren në Kratovë

Kristijan Stojkoski dhe Ardian Nuhiu
Shkup më 18/09/2017 10:06

Fitore me vlerë për Shkupin dhe Shkëndijën në transfertë

20170917_172506
Shkup më 17/09/2017 18:09

Ndeshja Maqedoni – Lihtenshtajn do të zhvillohet në Strumicë

Reprezentacioni i Maqedonisë në stërvitje
më 17/09/2017 14:44