Browsing Tag

Miroslav Lajçak Mirosllav Llajçak

Osmani diskutoi me Lajçakun për dialogun

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se ka diskutuar me përfaqësuesin e Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë- Serbi, Mirosllav Lajçak, për zhvillimet e fundit në këtë proces. Osmani, e cila është në Nju Jork dhe është duke…
Lexo më shumë