Browsing Tag

Maksim Dimitrievski

Dimitrievski: Znam, sonte shkroi histori

Lideri i ZNAM-it, Maksim Dimitrievski, i ka uruar mandat të suksesshëm Gordana Siljanovska Davkovës, transmeton Portalb.mk. “Ta çojmë Maqedoninë në drejtimin e duhur, të jemi aty për qytetarët, sepse lufta jonë është dhe do të jetë për…
Lexo më shumë