Ilço Gjorgjioski kryetar i FFM-s deri vitin 2021

Pamje nga kuvendi zgjedhor i FFM-s
Shkup më 18/02/2017 14:44

Bajrami: Jemi gati për derbin e nesërm

Muharem Bajrami dhe Besar Iseni
Shkup më 18/02/2017 14:21

Stavrev e referon derbin Vardari – Shkupi

Aleksandar Stavrev
Shkup më 17/02/2017 16:34

Kryetari i FMM, Betim Vrenezi, në takim zyrtar me kryetarin e KOM-it

Betim Vrenezi dhe Vasil Tupurkovski
Shkup më 16/02/2017 12:46

Nuhiu: Ndaj Vardarit futbollistët do të japin maksimumin

Ardian Nuhiu, trajner i FC Shkupi
Shkup më 16/02/2017 12:05

Karateistët e Maqedonisë gati për në Sofje

Disa nga anëtarët e Reprezentacionit të Maqedonisë në karate
Shkup më 15/02/2017 11:33

Shkëndija përgatitet për Sileksin, Abdurahimi bashkohet me grupin

image
Tetovë më 14/02/2017 18:49

Kryetari i FMM-s, Vrenezi largon edhe pezullimin, mundja aktive ne Evropë e Botë (FOTO)

Dokumenti ku shkruan se Indonezia dhe Maqedonia largohen nga pezullimi
Shkup më 13/02/2017 18:38

Brdariç: Disfata 8:1 nuk ka justifikim (VIDEO)

Tomas Brdariç
Shkup më 13/02/2017 17:46

Shkupi u kthehet stërvitjeve në Çair

Skuadra e Shkupit në grumbullimin e parë në Çair
Shkup më 12/02/2017 18:02