Browsing Tag

Rexhep Taip Erdogan

Kurti në Ankara u takua me Erdoganin

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, e ka nisur të premten një vizitë në Turqi, ku ka biseduar me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan për marrëdhëniet dypalëshe dhe mundësitë e thellimit të bashkëpunimit ekonomik dhe për mbrojtjen ,…
Lexo më shumë