Pogba e Lukaku kanë shitur më shumë fanella se Messi e Ronaldo (FOTO)

Paul Pogba dhe Romelu Lukaku
më 07/09/2017 12:01

Barça humbet Iniestën në “El Clasico”-n e kthimit

Andres Iniesta
më 16/08/2017 15:44

Barcelona e merr një super-lajm pas humbjes nga Reali (FOTO)

Xavi-Fabregas-Iniesta zotëruan lojën duke bërë që përveç fillimit të ndeshjes, Barcelona të mos kishte aspak probleme në këtë transfertë
më 14/08/2017 12:34

Barcelona ofron 120 milionë euro për Dybalan ose 90 milionë plus njërin nga tre mesfushorët e skuadrës

Paulo Dybala
më 05/08/2017 14:40

Tifozët e Barcelonës festuan ardhjen e tij, përforcimi i madh largohet nga klubi (FOTO)

Xavi-Fabregas-Iniesta zotëruan lojën duke bërë që përveç fillimit të ndeshjes, Barcelona të mos kishte aspak probleme në këtë transfertë
më 29/06/2017 9:25

Barcelona prezanton trajnerin e ri

Ernesto Valverden
më 01/06/2017 17:24

Kush është Ernesto Valverde, trajneri i ri i Barcelonës? (FOTO)

Ernesto Valverde
më 29/05/2017 22:27

Barcelona publikon fanellat e reja (FOTO)

Stadioni i Barcelones
më 29/05/2017 12:17