Veliaj: Për ardhjen e Rita Orës e Ermal Metës nuk është shpenzuar asnjë qindarkë

më 06/06/2018 17:33

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj do të bëhen prindër!

më 01/06/2018 19:04

Veliaj: Zjarrfikësit,të parët sa herë ka nevojë qyteti, mbillni pemë

Tiranë më 18/03/2018 16:32

Veliaj: Kemi mbjellë 95 mijë pemë, krenar për revolucionin e gjelbër në Tiranë

Tiranë më 17/03/2018 12:11

Problemi me teatrin në Shqipëri, kryebashkiaku i Tiranës Veliaj publikon projektin (FOTO)

Tiranë më 13/03/2018 9:30

Veliaj: Ikën nga puna çdo punonjës bashkie që nuk ka paguar ujin

më 20/01/2018 20:17

Do më shumë Ajolën apo Tiranën? Kështu u përgjigj Veliaj

më 24/12/2017 12:03

Veliaj: Buxheti i 2018, më i larti që ka njohur Tirana

Tiranë më 21/12/2017 12:29

Takimi Shilegov-Veliaj: Pritet bashkëpunim më i thellë ndërmjet Tiranës dhe Shkupit

Shilegov - Veliaj
Shkup më 09/12/2017 14:26

Erion Veliaj mori çmimin “Administratori më i mirë i vitit 2017”

më 08/12/2017 16:39