Thaçi dënon gjuhën nxitëse kundër popullit dhe shtetit të Izraelit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi
më 19/09/2017 15:18

Kosovë, qeveria nuk ka vendim rreth dërgimit të Demarkacionit në Kuvend

Kosove
më 19/09/2017 8:47

Haradinaj: Demarkacioni është gabim i së kaluarës

Ramush Haradinaj
më 18/09/2017 20:14

Miratohet programi i Qeverisë së Kosovës për periudhën 2017-2021

Qeveria e Kosovës
më 18/09/2017 19:29

Thaçi niset për New York, pritet të takohet edhe me presidentin Donald Trump

Hashim Thaçi
më 18/09/2017 10:19

Një grup pushuesish kosovarë helmohen nga ushqimi në Durrës

Durrës
më 18/09/2017 10:06

Vrasja e 16-vjeçarit në Kosovë arrestohet i dyshuari dhe një vajzë

Ilustrim
Kosovë më 17/09/2017 21:54

Opozita ka kushte për përfshirjen në dialogun me Serbinë

Qeveria e Kosovës
Kosovë më 17/09/2017 21:26

‘Nëse Lista Serbe nuk e voton Ushtrinë, duhet të ndryshohet ligji për FSK-në’

FSK
Kosovë më 17/09/2017 21:05

Krasniqi thotë se politikës i ka mbetur veç një qellim: Mashtrimi i votuesve për t’ia marrë votën!

Kryeparlamentari i Kosovës, Jakup Krasniqi
Kosovë më 17/09/2017 20:45