Trump kërcënon Iranin me “pasoja historike”

Botë më 23/07/2018 9:56

Të shtëna me armë në Toronto, një i vrarë e 15 të plagosur

Botë më 23/07/2018 9:32

50 vite nga vizita e parë në Hënë

më 23/07/2018 8:50

Lavrov kërkon lirimin e shtetases ruse të arrestuar në SHBA

më 22/07/2018 23:45

Tërmet prej 5,7 ballësh godet jugun e Iranit

më 22/07/2018 23:35

Kanada, protestë kundër islamofobisë

më 22/07/2018 23:14

Vriten 11 taksistë në Afrikën e Jugut

Bota më 22/07/2018 21:51

FBI publikon dokumentet rreth hetimeve për përfshirjen ruse në zgjedhje

më 22/07/2018 16:57

Stamboll, mijëra notues përshkuan Bosforin nga Azia në Evropë

më 22/07/2018 16:48

Papa i bëri thirrje bashkësisë ndërkombëtare të reagojë me vendosmëri dhe shpejtë për çështjen me emigrantët

më 22/07/2018 15:11