Browsing Tag

Zjarrfikës

RMV, 13 zjarre aktiv në mëngjesin e sotëm

Në 24 orët e fundit ka pasur gjithsej 24 zjarre në ambiente hapura, prej të cilëve 13 janë aktive mëngjesin e sotëm, njofton Qendra për Menaxhimin e Krizave (QMK). Sipas QMK-së, ata kanë vepruar nga toka dhe nga ajri që herët në mëngjes…
Lexo më shumë