Browsing Tag

Edi Rama

Tensione në Kuvendin e Shqipërisë

Një seancë plenare e paprecedentë u mbajt sot në Kuvend, ku tensionet e larta mes deputetëve të opozitës dhe maxhorancës degraduan deri në përplasje fizike. Fillimisht deputetët e opozitës bllokuan foltoren, ndërsa përfaqësues të Gardës…
Lexo më shumë