Browsing Tag

Erion Veliaj

U mbajt maratona e Tiranës

Në Shqipëri është organizuar edicioni i shtatë i Maratonës së Tiranës, duke marrë pjesë mijëra vrapues nga vende të ndryshme, raporton Anadolu. Garuesit në maratonë morën pjesë në disa kategori, 10 km, 21 km, si dhe maratona e plotë 42…
Lexo më shumë