Dardan Gashi: i kërkova Zaevit lehtësim nëpër kufij dhe ndeshje miqësore në futboll

Zoran Zaev
Prishtinë më 12/12/2017 15:48

Hoti: Qeveria Haradinaj, çështje ditësh kur do ta rrëzojë vetveten

Avdullah Hoti
Prishtinë më 12/12/2017 15:23

PDK reagon ndaj Vetëvendosjes: dëshiron të marrësh diçka çfarë nuk të takon

Memli Krasniqi
Prishtinë më 12/12/2017 15:13

Vetëvendosje: e gërditshme se si PDK-ja udhëheqë me tre delegacione

Glauk Konjufca
Prishtinë më 12/12/2017 14:43

Thaçi: BE duhet të ndërmarrë qëndrim të unifikuar politik për Kosovën

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi
Kosova më 12/12/2017 14:20

Kosovë,Teatri mbyll dyert në mungesë të ngrohjes

Teatri Kombëtar i Kosovës
Prishtinë më 12/12/2017 8:57

Kosovë, Deputetja Dërguti jep dorëheqje nga funksionet që mbante në Vetëvendosje

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti
më 11/12/2017 17:16

Vujanoviq nga Tirana: Marrëveshja për demarkacionin me Kosovën është punë e kryer

Ilir Meta dhe Filip Vujanoviq
më 11/12/2017 16:47

Pacolli: Në janar vazhdon dialogu midis Beogradit dhe Prishtinës

Behgjet Pacolli
Kosovë më 11/12/2017 12:43

Kosovë, miratohet buxheti shtetëror për vitin 2018

Kuvendi i Kosovës
Prishtinë më 11/12/2017 9:36