Browsing Tag

Zvicra

Zvicra fitoi Eurovizion 2024

Zvicra fitoi Eurovizionin e këtij viti ,Nemo me këngën "The Code" arriti të triumfojë dhe mori gjithsej 591 pikë, shkruan Portalb.mk. Me këtë fitore, Eurovizioni vitin e ardhshëm do të mbahet në Zvicër. Pas Zvicrës, u radhitën…
Lexo më shumë