Browsing Tag

Bora – Borë

Foto lajm: Bora dhe ajri i pastër në Vodno

Dhjetëra qytetarë sot kanë shfrytëzuar kohën e mirë që të shëtisin në borën e parë dhe të thithin ajër të pastër në malin më të afërt nga kryeqyteti, Vodno, shkruan Meta, transmeton Portalb.mk. Në Vodnon e mesme ka rreth 10 cm borë,…
Lexo më shumë