Partneret më të mira (dhe më të këqija) sipas shenjës së horoskopit

Shenja zodiakale e një personi nuk ndikon pak në lidhje me një marrëdhënie me partnerin. Për këtë arsye renditja në vijim do t’ju ndihmojë të gjeni dhe njihni gruan tuaj ideale në konfuzionin e shenjave të horoskopit. Këtu është lista, nga më e keqja në më të mirën, të partnereve sentimentale:

Akrepi

Historia me një Akrep nuk do të jetë një udhëtim rozë. Ne nuk flasim për pasoja, por vetëm karakteri mjaft i vështirë i Akrepit. Akrepi do t’ju dojë shumë, por gjithashtu do të kujdeset për të gjitha aspektet tuaja.

Virgjëresha

Është ajo që vë gjithë energjinë e saj në ndërtimin e marrëdhënies. Dhe edhe nëse ajo bën të gjitha këto, ndonjëherë arrin të ndjehet sikur nuk po bën mjaft për ty. Ju duhet ti shpjegoni dhe ti siguroni të gjithë dashurinë tuaj, në vuajtjen e pasigurisë dhe nervozitetit të vazhdueshëm.

Dashi

Kur vendosni për një marrëdhënie me një të dashur Dash, ju mund të habiteni nga mënyra se si shpejt i merrni vendimet që ndryshojnë jetën. Me një vajzë Dash në jetën tuaj, gjithashtu do të ndjeni se nuk jeni më në kontrollin e jetës suaj dhe marrëdhënieve tuaja, kjo për shkak të një personaliteti të tmerrshëm.

Demi

Natyra e butë e Demit nuk do t’ju zbulohet menjëherë. Kjo për shkak se nguron të shprehë dashurinë. Ajo nuk do të jetojë intensivisht me ju dhe do të përpiqet t’ju shmangë. Është një person që nuk harron shpejt dhe madje duke e ditur se e çmon lirinë dhe qetësinë e saj, nuk është e vështirë të kuptohet kur fillon të lodhet.

Gaforrja

Vajza Gaforre është një grua e ngrohtë dhe mikpritëse. Ajo është një grua që i pëlqen të ushqejë dhe të kujdeset. Ajo është një amvise dhe e lumtur kur kujdeset për ju. Është një dashnore e pasionuar dhe një që e do dashurinë. Ndonjëherë, në kohë të caktuara, depresioni dhe ankthi mund të jenë të padurueshme. Momentet e qeta dhe meditimi do të jenë më pak të bezdisshme, veçanërisht nëse je tipi që pëlqen të jesh jashtë.

Luani

Shenja e Luanit thotë gjithçka kur është fjala për një vajzë të Luanit. Ajo është e guximshme dhe ambicioze. Ju mund të shijoni këtë anë të vetes kur bëhet fjalë për jetën tuaj seksuale. Ajo është një nga shenjat më besnike të shenjave zodiakale. Do të qëndrojë pranë jush deri në fund.

Ujori

Gruaja Ujor është një grua që mund të jetë një shoqë e mirë për ju, nëse keni një kohë të konsiderueshme për ta kuptuar atë. Natyrisht, nuk është aq e lehtë sa duket, por në fund, marrëdhënia fantastike që do të keni me të do të paguajë mundin.

Binjakët

Gruaja Binjak është një grua me një personalitet të dyfishtë. Njëra është sinonim me trëndafila, ndërsa tjetra gjembat. Është pjesa e saj që do t’ju tërheqë, buzëqeshjet dhe hijeshia janë të vështira për t’u injoruar. Mos prisni që ajo të jetë besnike, do të shkojë vetëm me lirinë e saj. Dhe nëse mendoni se nuk jeni në favor të gjithë kësaj, atëherë kjo mund të çojë në një marrëdhënie të pasinqertë.

Peshorja

Ato kanë probleme edhe për krahasim verbal me ata që duan. Tani, kjo ka edhe mangësitë e saj. Shumë e qetë në marrëdhënie çon në mërzitje. Është tërhequr nga librat që stimulojnë mendërisht kufijtë e mirëkuptimit dhe novacionit.

Bricjapi

Nëse doni një vajzë me shenjën e dhjetë të zodiakut, do të merrni një grua të vendosur dhe ambicioze. Znj Bricjapi do të hyjë në një marrëdhënie me ju, duke dashur që të jetë një në një milion. Ajo është një fituese e cila kurrë nuk është plot me sfidat që jeta e paraqet. Ajo është lloji i gruas që njeh rolin mashkullor në marrëdhëniet dhe prandaj nuk duhet të jeni i pasigurt për përpjekjet e saj në trajtimin e problemeve në marrëdhënie.

Peshqit

Një marrëdhënie me një grua të Peshk nuk do të jetë kurrë një detyrë e lehtë dhe me siguri do t’i bëjë djemtë e trembur të djersitin. Së shpejti do të zbuloni se ajo është një grua e besueshme. Ju mund të jeni vetë me të, dhe natyrisht, nuk duhet t’ju tregoj se si kjo mund të përfitojë pa masë nga marrëdhënia juaj.

Shigjetari

Vajza e Shigjetarit vjen në një marrëdhënie me një pasion të tillë që nuk ka të barabartë në të gjitha shenjat e tjera zodiakale. Ajo kurrë nuk ndihet sikur po bën mjaft dhe kjo mund ta djegë atë në të dy anët. Është thelbësore që ju të jeni të kujdesshëm në qasjen tuaj për t’u treguar atyre vlerën e vetes.