Browsing Category

Horoskop

Horoskopi ditor, e martë 2 shkurt 2025

Dashi Jeni bërë më të fortë në raport me të kaluarën. Qielli do të shënojë përmirësime të ndjeshme, edhe në sferën sentimentale. Në këtë momenti keni më shumë mundësi për të guxuar dhe për të nxjerrë në pah vlerat tuaja. Demi Jeni…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 1 shkurt 2025

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar. Beqaret duhet te bejne kujdes. Hena…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 31 janar 2025

DASHI Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do jete me e qarte dhe do kuptoheni mjaft mire me njeri-tjetrin. Te gjitha keto do iu ndihmojne te merrni vendime te rendesishme. Beqaret duhet ta kerkojne ne…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 30 janar 2025

Dashi Do të keni një dëshirë të madhe për ndryshim, sidomos nëse nuk jeni të kënaqur në dashuri. Nga ana tjetër mund të mërziteni shumë shpejtë, pasi nuk do të gjeni stimuj frymëzues. Lidhjet me të lindurit e shenjës së demit dhe…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 29 janar 2025

Dashi Parashikohet një ditë mjaft pozitive, e cila paralajmëron një fundjavë të bukur. Planetet do të jenë në anën tuaj, veçanërisht Dielli dhe Mërkuri. Në dashuri do të keni shumë fat, por edhe në udhëtime dhe raportet ndërpersonale.…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 28 janar 2025

Dashi Nuk mund të mohohet fakti se në këtë moment ka disa çështje profesionale të cilat kërkojnë zgjidhje. Hëna do të ketë ndikim negativ gjatë kësaj dite, por kjo nuk do të thotë se nuk do të dilni nga ndonjë moment kritik. Në raportin…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 27 janar 2025

Dashi Kjo fazë e jetës suaj është e rëndësishme për tu rikthyer në lojë. Edhe nëse keni pësuar një rënie, jeni gati që të ringriheni dhe të luftoni. Historitë të cilat nuk kanë shumë kohë që kanë lindur, duhen ndjekur me shumë kujdes.…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 26 janar 2025

Dashi Disa projekte të lindura javëve të fundit duhen çuar përpara dhe parashikohet që të sjellin kënaqësi të shumta. Mërkuri do të ketë ndikim të favorshëm në shenjën tuaj dhe nëse ka propozime të cilat duhet ti bëni, është momenti i…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 25 janar 2025

Dashi Dashuria: Sfera e dashursë sot premton të mira dhe do të ketë shanse të shkëlqyeshme edhe për organizimin e një udhëtimi kënaqësie me të dashurin/ën tuaj. Sezoni i bukur po afrohet dhe dëshira për t’u argëtuar bëhet më e fortë!…
Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 24 janar 2025

DASHI Me Marsin e pozicionuar keq ne jeten tuaj ne cift, do e keni te veshtire te mos beni skena xhelozie. Kujdes sepse nje sjellje e tille mund ta perkeqesoje lidhjen tuaj. Kontrolloni veten! Jeta e beqareve do filloje te ndryshoje. Do iu…
Lexo më shumë