Browsing Tag

SPB Shkup

Shkeli gruan në Shkup dhe iku, gruaja vdiq

Një grua 80 vjeçare vdiq pasditen e djeshme pasi një shofer e goditi atë me makinë dhe nuk u ndal fare por iku nga vendi i aksidentit, transmeton Portalb.mk. Ministria e Punëve të Brendshme bëri të ditur se gruaja për shkak të lëndimeve…
Lexo më shumë