Browsing Tag

Diplomat(e)

Ndërroi jetë ish-ambasadori Mahi Nesimi

Në orët e mëngjesit të ditës së sotme ka ndërruar jetë Mahi Nesimi, intelektual, politikan dhe gazetar i njohur nga Tetova, njofton Portalb. Ai u diplomua për Shkenca Politike në Universitetin e Zagrebit, por pjesën më të madhe të jetës…
Lexo më shumë