Browsing Tag

Kristiano (Cristiano Ronaldo)

Ronaldo rrezikon të paditet

Personat që kanë vendosur ta padisin pretendojnë se promovimi i produktit nga ana e tij, i ka shtyrë të bëjnë investime me humbje dhe për këtë arsye ata kërkojnë dëmshpërblim. BBC shkruan se Ronaldo përballet me një shumë që mund të arrijë…
Lexo më shumë

Cristiano Ronaldo rrezikon burgun

Nuk ka paqe për Cristiano Ronaldon në Arabinë Saudite. Portugezi ka qënë shpesh në qendër të polemikave për sjelljen në fushë dhe gjesti i fundit mund të çojë në pasoja të rënda, raporton Klan. Kundërpërgjigjia ndaj tifozëve kundërshtarë që…
Lexo më shumë

5 trajnerët me të cilët Ronaldo u grind

Cristiano Ronaldo e di se çfarë dëshiron dhe nuk ka frikë t’u tregojë trajnerëve të tij për këtë. Gjatë gjithë karrierës së tij, portugezi pati shumë zënka me trajnerët kur egoja e tij doli në pah, raporton ABC. Ronaldo mund të dashurohet…
Lexo më shumë