Horoskopi ditor, e shtunë 2 nëntor 2024

Demi:

Sot nëse ka diçka që nuk ju shkon mirë, do të duhet të vendosni të flisni për të dhe të sqaroni gjërat. Fatkeqësisht, për disa ditë ju keni përjetuar një ankth të madh që rrjedh nga çështjet e trajtuara keq dhe shumë sipërfaqësisht.

Binjakët:

Nga sot e tutje do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, të shmangni të qenit shumë vetëm. Ndjenjat tuaja kanë qenë nën presion për disa javë dhe në ditët e ardhshme Afërdita do të jetë për më tepër në kah kundërt: mund t’i përkeqësojë gjërat.

Gaforrja:

Sot do të mund të largoni humorin e keq që ju ka shoqëruar orët e fundit dhe të përgatiteni për të përjetuar një fundjavë elektrizuese. Pse nuk i harroni ngjarjet e këqija të kohëve të fundit dhe të fokusoheni në disa plane për fundjavën?

Luani:

Në mëngjes mund të jeni të pushtuar nga ndonjë hutim ose polemikë e re e lindur nga njerëzit që përpiqen të grinden dhe janë kundër jush. Duhet të përpiqeni të mos e ekspozoni shumë veten, nëse nuk doni të gjendeni në mes të mosmarrëveshjeve të reja.

Virgjëresha:

Siç e parashikon horoskopi, këtë të shtunë, megjithëse jeni gjithmonë një tip i ekuilibruar dhe i ndjeshëm, në ditët në vijim mund të shqetësoheni nga disa dyshime. Do të jetë e rëndësishme të merrni vendime të rëndësishme dhe të kuptoni se çfarë të bëni deri, dhe jo më vonë se fundi i majit.

Peshorja:

Këto yje do t’ju ndihmojnë të rikuperoni: përpiquni t’i shfrytëzoni sa më shumë dhe mbi të gjitha të mbroni trupin tuaj. Ajo që ka rëndësi do të jetë të mos e gjejmë veten në situata të komplikuara, siç ka ndodhur rëndom në të kaluarën.

Akrepi:

Edhe nëse agjitimi juaj nuk është zhdukur plotësisht, edhe nëse disa projekte të kaluara mund të jenë anuluar, është koha të shikoni përpara me më shumë optimizëm. Nëse dikush duhet të kapërdijë diçka që nuk do ta bëjë, do të ketë shumë vështirësi, do të jetë thellësisht i konfliktuar.

Shigjetari:

Edhe nëse për disa ditë keni gjetur forcën tuaj të zakonshme – atë vendosmërinë që ju bën të fitoni çdo sfidë – orët e ardhshme do të ketë një ndryshim të vështirë të Hënës. Më mirë mos e teproni, mos prisni shumë nga vetja për 48 orët e ardhshme.

Bricjapi:

Sipas horoskopit, nuk do të ketë asgjë për t’u shqetësuar sot, edhe nëse do të dëshironi të qëndroni vetëm për pak kohë për të medituar. Kështu jeni: herë pas here duhet të izoloheni për të pastruar kokën nga gjithfarë mendimesh. Ju jeni gati të filloni një fazë shumë emocionuese të jetës suaj.

Ujori:

Vazhdoni të keni ditë shumë stimuluese. Duhet t’i ndani ato me të tjerët, të bëni miq të rinj. Do të përjetoni emocionet më të mira me njerëzit që sapo keni takuar. Nga ana tjetër mundohuni të menaxhoni me inteligjencë dëshirën për prapësi!

Peshqit:

Sot do të nisë një fundjavë që premton të jetë intriguese dhe do të ketë kulmin e saj të dielën. Mes fundjavës dhe fillimit të javës në vijim qielli do të transformohet dhe do të bëhet shumë më i favorshëm.