MPJ: Liberia rikonfirmon njohjen e Kosovës

Ministria e Punëve të Jashtme Kosovë
më 22/06/2018 15:39

Kosovë, Komisioni heq nga rendi i ditës diskutimin për INTERPOL-in (VIDEO)

Komisioni parlamentar për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë të Kosovës Foto: AA/Erkin Keçi
Prishtinë më 22/06/2018 15:29

Zyrtare, nga 17 shtatori ‘Rruga e Kombit’ me pagesë

Rruga e Kombit
Shqipëri më 22/06/2018 15:00

Haradinaj: Hamza nuk po kallëzon burrni që nuk po e merr pagën me rritje

Ramush Haradinaj
Kosovë më 22/06/2018 12:54

Nuk ka tërheqje të njohjes ndaj Kosovës, sot Liberia demanton Serbinë

Kosova
më 22/06/2018 12:20

Ngecja e njohjeve, opozita e Kosovës detyrohet ta thërrasë ministrin Pacolli në interpelancë

Prishtinë më 21/06/2018 21:04

Sivjet n’Hardh Fest… “Me pamje kah Vneshtat”

Kosovë më 21/06/2018 12:37

Limaj gjuajtjet me armë në odë i arsyeton me gëzimin nga lirimi

Kosovë më 21/06/2018 11:55

Daçiq: Kufiri mes Kosovës dhe Serbisë nuk ekziston

Ivica Daçiq
më 21/06/2018 9:38

Një tjetër përpjekje për anëtarësim në INTERPOL

më 21/06/2018 8:58