Simbolet kombëtare në Mal të Zi, shqiptarët nuk do të burgosen më

Mal i Zi
Bota më 19/11/2017 20:30

MPJ të Rusisë, Turqisë dhe Iranit arritën marrëveshje për të gjitha çështjet kyçe për Sirinë

Siri
Bota më 19/11/2017 18:38

Mugabe ndërrohet nga pozita e liderit të partisë në pushtet në Zimbabve

Grejs.v dhe  Robert Mugabe
më 19/11/2017 18:00

Kapet banda e ‘minjve të shtëpive’ në Itali, 3 shqiptarë në pranga

Policia italiane, ilustrim
Itali më 19/11/2017 15:42

Skoci: Si u arratis shqiptari nga burgu i vdekjes!

auto_Untitled-design-16.jpg.gallery1511031934-401x267
Skoci më 19/11/2017 15:37

Të paktën 19 viktima nga një zjarr në Kinë

Tetë zjarrfikës humbin jetën në Moskë
Kinë më 19/11/2017 14:44

Ndërroi jetë prokurori publik i Spanjës në një spital në Argjentinë

Hose Manuel Maza
Spanjë më 19/11/2017 14:38

“Blici” ‘zbulon’ prapaskenat e takimit të tensionuar mes Haradinajt e Mogherinit

Haradinaj dhe Mogherini
Bota më 19/11/2017 13:23

Presidentja kroate: “Shumë ujë do të rrjedhë përgjatë Danubit para se të jemi miq me Serbinë”

Kolinda Grabar-Kitaroviq
Kroaci më 19/11/2017 13:20

Një “islamist” në avion megjithë prangën elektronike

Prangë elektronike
Bota më 19/11/2017 13:16