Browsing Tag

Serie A

Chelsea i përgjigjet Milanit për Brojën

Mediat italiane sot “vlonin” nga lajmet për një interesim të Milanit për sulmuesin e kombëtares shqiptare, Armando Broja, raporton ABC. Të gjitha gazetat kryesore në vend theksonin se kuqezinjtë po bënin gati një ofertë për të marrë në…
Lexo më shumë

Napoli përballet me një sfidë të re

Nga hiçi, Napoli po përballet me atë që mund të jetë sfida e tij më e madhe. Napoli ka fituar kaq shumë ndeshje (30 nga 37 në të gjitha garat) dhe ka shënuar aq shumë gola (91) për të qenë lideri i shkëputur në Serie A dhe një pretendues…
Lexo më shumë