Është arrestuar edhe personi i katërt për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe personin e katërt që dyshohet se është përfshirë në rastin e vrasjes së Liridona Ademajt, transmeton Klan Kosova.

I dyshuari është arrestuar për shkak se dyshohet që ka furnizuar me armën e krimit Naim Murselin dhe Granit Plavën, sipas burimeve të Sinjalit.

Mësohet se i dyshuari është 49-vjeçar nga Gjakova.