Shkëndija humb derbin, barazojnë Shkupi e Renova

Festa e Shkupit pas barazimit ndaj Rabotniçkit
Shkup më 26/02/2017 16:39

Asani: Dua të debutoj me fitore

Jasir Asani
Shkup më 25/02/2017 12:18

Tupurkovski dhe Vrenezi optimist se do të nxjerrin mundës për LO 2018

Foto nga kampi stërvitor në palestrën Mentas Allajbegu
Shkup më 24/02/2017 14:03

Shkupi në “meny“ ka vetëm fitore

Shkupi pas fitores ndaj Sasas
Shkup më 24/02/2017 8:12

ShkupiGYM me dy garues në Kupën e Maqedonisë (FOTO)

Shkupi GYM
Shkup më 23/02/2017 13:21

Nuk ka tifozë mysafirë në derbin Vardari – Shkëndija

Tifo grupi Ballistët në stadiumin Arena Filipi i Dytë
Shkup më 22/02/2017 12:49

Zyrtarë të Barcelonës te Shkëndija

Pamje nga takimi Shkëndija - Barcelona
Tetovë më 21/02/2017 20:57

Medjedoviç i lumtur për debutimin me gol te Shkëndija (VIDEO)

Dino Medjedoviç
Tetovë më 21/02/2017 15:28

Dy të lënduar dhe shtatë të arrestuar pas ndeshjes Vardar- Shkupi

Shvercerat në ndeshjen Shkupi-Vardar
Shkup më 20/02/2017 15:57

Fillon derbi në media mes Vardarit dhe Shkëndijës

Tomas Brdariç dhe Goce Sedloski
Shkup më 20/02/2017 15:35