Browsing Tag

Asociacioni i komunave serbe

Scholzi, Macroni dhe Meloni letër Kurtit

Kancelari gjerman, Olaf Scholz, presidenti i Francës, Emmanuel Macron dhe kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni i kanë dërguar letër kryeministrit Albin Kurti të mërkurën lidhur me rrugën e anëtarësimit të Kosovës në Këshillin e Evropës,…
Lexo më shumë