Interi po shqyrton dy portierë për të zëvendësuar Onana dhe Handanovic

Sipas gazetarit Fabrizio Romano, drejtuesit e Interit po punojnë për marrëveshje të mundshme për portierët Anatoli Trubin dhe Jan Sommer, të cilët përfaqësojnë respektivisht Shakhtarin dhe Bayernin, raporton ABC.

Mësohet se në Milano, kandidatët konsiderohen si zëvendësues i Andre Onan.

Kujtojmë se Samir Handanovic u largua nga Interi pas 11 vitesh si lojtar i lirë. Andre Onana është afër kalimit te Manchester United.