Të shtëna në Batincë, u arrestua një 43-vjeçar

Sot rreth orës 17.00, zyrtarët policorë të SPB Shkup e kanë privuar nga liria N.E. (43) nga Batinca pasi që paraprakisht në Studeniçan ka gjuajtur me armë zjarri ndaj B.R., gjithashtu nga Batinca, informojnë nga Policia, transmeton Portalb.mk.

“B.R. është ka marrë lëndime dhe është dërguar në spital për ofrimin e ndihmës mjekësore. SPB Shkup punon në pastrimin e rastit”, informojnë nga MPB.