U varrosen pesë personat që ndërruan jetë dje në Tetovë si pasojë e zjarrit (VIDEO)

Mbaroi ceremonia e varimit të personave që ndërruan jetë dje nga zjarri që shpërtheu në një shtëpi në Tetovë, transmeton Portalb.mk.

Rasti tragjik ka ndodhur dje në orët e hershme të mëngjesit, në lagjen Kolltuk të Tetovës gjegjësisht në rrugën Goce Delçev nr.185, ka shpërthyer zjarr i cili ka kapluar 3 shtëpi.  Nga ky rast pësuan pesë persona të cilët ndërruan jetë, një nënë me katër fëmijët e saj.

Zjarri në Tetovë, 3 ditë zie dhe 2 milionë denarë për familjen Zilbehari (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP