fbpx

Pendarovski dhe Siljanovska shkojnë në rrethin e dytë zgjedhor, rezultat i ngushtë mes tyre (VIDEO)

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *