fbpx

Më 1 dhe 2 nëntor, në Shkup do të mbahen “Ditët e letërsisë suedeze” (FOTO)

Më 1 dhe 2 nëntor, në Shkup, Shtëpia Botuese “Shkupi” në bashkëpunim me Klubin “Migjeni” nga Suedia do të realizojë aktivitetin letrar “Ditët e letërsisë suedeze”, transmeton Portalb.mk.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button