fbpx

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, lind një vajzë

Këngëtarja bukuroshe e estradës tonë Xhensila Myrtezaj ka sjellë në fëmijën e saj të parë që është një vajzë, përcjell Portalb.mk.

Këngëtarja ka lindur në një spital privat të Tiranës, ndërsa si nëna dhe e bija gëzojnë shëndet të mirë.

Burime të “iconstyle.al” bëjnë me dije se vajza e çiftit është pagëzuar me emrin Ajka.

Ky është fëmija i parë i lindur nga dashuria me aktorin e humorit, Bes Kallaku.

Urime çiftit, ta kenë me jetë vajzën e vogël!

Xhensila Murtezaj dhe Besart Kallaku

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button