fbpx

Fetai: Do të bëjmë gjithçka që të dihet e vërteta për vrasjen e pesëfishtë

Pas shtyerjes së seancës së sotme të rastit “Monstra” prokurorja Fatime Fetai tha shkurt për mediat se PSP-ja do të bëjë gjithçka që të mësohet e vërteta për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës, transmeton Portalb.mk.

“Mund të them vetëm se do t’i shfrytëzojmë të gjitha resurset dhe njerëzore edhe teknike që ta konfirmojmë të vërtetën”, tha prokurorja Fatime Fetai.

Ndryshe, sot seanca e rastit është shtyrë për shkak mungesës së të akuzuarit, Fejzi Aziri i cili është i sëmurë.

Shtyhet seanca për rastin “Monstra” sepse i akuzuari Fejzi Aziri është i sëmurë

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button