fbpx

Derisa kthehej nga Spitali, iku i arrestuari i Burgut të Prilepit

Derisa policët e kthenin nga Spitali një të arrestuar në Burgun e Prilepit, ky i fundit ka ikur, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), njofton Portalb.mk.

Tre policë të Burgut e duke e kthyer nga Spitali i Qytetit pas një kontrolli mjekësor, derisa kanë dalë nga spitali, duke shtyrë me dorë një polic dhe duke e larguar një tjetër, i arrestuari ka ikur.

Incidenti është paraqitur në Stacionin e Policisë në Prilep. Në ora 22:00 i arratisuri është gjetur dhe është kthyer në Burgun e Prilepit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button