fbpx

Është demoluar selia e LSDM-së në Butel (FOTO)

Natën e kaluar është demoluar edhe një tjetër seli e LSDM-së, këtë herë në komunën e Butelit, më saktë në Rasadnik, njofton Portalb.mk.

Selia ka qenë në funksion në fushatën parazgjedhore të kandidatit të Butelit, Vlladimit Smillevski dhe të këshilltares e cila ndodhet në listë nga ky koalicion.

Policia është kryer inspektim, ndërsa kryerësit e veprës tani për tani nuk dihen.

LEXO: Selia e LSDM-së në Aerodrom është lyer me fekale

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close