fbpx

Sekullovska-Gaber do ta kryesojë listën për këshilltar të LSDM-së në Shkup

Bartëse e listës së LSDM-së për zgjedhjet lokale do të jetë Biljana Sekullovska- Gaber, e cila është profesoreshë universitare dhe anëtare e plenumit të profesorëve dhe gjithashtu përkrahëse e revolucionit “Laraman”, njofton Portalb.mk.

Pas saj në listë janë: Lubica Jançeva, Vasko Lazarevski, Besim Limani, Igor Valjanoski, Anzhelina Apçeska, Irena Stankoska, Petar Shape, Bojan Ivanoviq dhe të tjerë.

Ata do të jenë në përkrahje të kandidatit për kryetar komune, Petre Shilegov.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close