fbpx

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev u fotografua me Donald Trump

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev në profilin e tij të faceboo-ut publikoi një fotografi me kryetarin e Amerikës, Donald Trump si dhe me bashkëshorten e tij, Melania Trump dhe me bashkëshorten e vetë Zorica Zaeva, njofton Portalb.mk.

“Pritja diplomatike e organizuar nga Presidenti Trump në nder të Asamblesë së Përgjithshme të 72-të të OKB-së është një mundësi e shkëlqyer për forcimin e miqësive dhe arritjen e bashkëpunimit të ardhshëm në interes të vendeve tona”, shkroi Zaev në profilin e tij në facebook.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close