fbpx

Ballistat arrijnë në Milano (VIDEO)

Nga Milano: Hajrush Mani

Ballistët me 18 autuobusë nga Tetova dhe një nga Velesi, pas shum bllokadave ne krejt kufinjtë, posaçërisht në atë të Kroacisë që janë ndalur 7 orë, sot kanë arritur në Milano, raporton Portalb.mk.

Ballistat

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close