fbpx

Gruevski luajti valle në mbrëmjen e komitëve të VMRO-DPMNE-së (FOTO)

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski mbrëmë mori pjesë në mbrëmjen e komitëve të organizuar nga komiteti komunal partiak në Butel, shkruan Fokus.mk, njofton Portalb.mk.

Në këtë ngjarje, siç mund të shihet në fotografi, morën pjesë edhe deputeti Johan Tarçullovski, kryetari i Shkupit, Koce Trajanovski, njeriu i parë i komitetit, Darko Kostovski dhe të tjerë.

Gruevski para të pranishmëve deklaroi se VMRO-DPMNE gjithmonë ka dalë në mbrojtje të interesave kombëtare maqedonase.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button