fbpx

“Loca” kënga më e re nga Soni Malaj (VIDEO)

Vetëm pak kohë pas publikimit të këngës “Pa ty”, këngëtarja Soni Malaj sjell projektin e saj më të ri muzikor, përcjell Portalb.mk.

Si duket soni ka vendosur që këtë verë të publikojë më shumë këngë për fansat e saj, kënga me e re titullohet “Loca” dhe është një këngë krejtësisht verore e cila me siguri do të dëgjohet gjatë këtij sezoni.

“Loca” është e punuar nga Ronela Hajati e cila ka bërë tekstin, ndërsa muzikën e ka realizuar bashkë me DJ Aldon.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button