fbpx

Messi zbulon shokun më të mirë, nuk është futbollist i Barcelonës (FOTO)

Lionel Messi ka shoqëri të mirë me një futbollist që nuk është pjesë e Barcelonës, shkruan Lajmi.net, përcjell Portalb.mk.

Lionel Messi ka bërë të ditur se Cesc Fabregas është shoku i tij më i mirë edhe pse më nuk është futbollist i Barcelonës.

Sulmuesi argjentinas ka bërë të ditur se ende është në kontakt me yllin spanjoll.

“Ishte e vështirë për mua të largohesha nga Argjentina por krijova shoqëri të mirë me Fabregasin në La Masia dhe ende e kemi të tillë”, deklaroi Messi për revistën “Coach”, përcjell “lajmi.net”.

Fabregas është anëtar i Chelseas. 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close