Maqedoni, u gjetën dy motrat e humbura

Policia pas katër ditëve kërkim i ka gjetur dy motrat nga Probishtipi që dje u denoncuan si të humbura, transmeton Portalb.mk.

Sipas informatave të policisë, mbrëmë rreth orës 02:00, dy motrat janë gjetur në Qendrën e Krushevës nga ana e shërbyesve policor gjatë kërkimit.

Dy motrat, të moshës 16 dhe 19 vjeçare, dje u denoncuan si të humbura nga babi i tyre. Ata me 14 korrik kishin dalë nga shtëpia e tyre. Deri tani nuk ka informata se si kanë shkuar në Krushevë.

Maqedoni, kanë humbur dy motra

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP