Kroacia trefishon epërsinë ndaj Argjentinës (VIDEO)

Kombëtarja e Kroacisë ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Argjentinës, njofton Portalb.mk.

Me këtë fitore Kroacia ka siguruar kualifikimin në mesin e 16 ekipeve më të mira të botës.

Goli i parë është shënuar nga Ante Rebiç në minutën e 53-të, goli i dytë nga Luka Modriç në minutën e 80-të, dhe goli i tretë, nga Ivan Rakitiç në minutën e 90-të.

Argjentinë – Kroaci

 

Goli i dytë, nga Luka Modiç.

 

Pas gabimit të portierit, Kroacia kalon në epërsi ndaj Argjentinës (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP