Tetovë, dy persona kanë grabitur një vajzë 20-vjeçare dhe më pas e kanë rrahur

Një vajzë 20-vjeçare nga fshati Kopanicë i Tetovës me iniciale L.A. dje rreth orës 16 e 40 në polici ka denoncuar se dje rreth orës 11 derisa ka qenë në një market në Tetovë, një djalë 21-vjeçar me iniciale N.A. nga Drenoveci-Poroj dhe një person i panjohur me dhunë e kanë futur në veturë me të cilën janë drejtuar kah rruga “146” në Tetovë. Pastaj janë ndalur dhe e kanë zdrypur nga vetura me dhunë dhe e kanë shtrirë për toke ku e kanë goditur nëpër trup dhe kokë, transmeton Portalb.mk.

Më vonë i denoncuari N.A. është privuar nga liria dhe është mbajtur në stacionin policor për zbardhjen e plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP