Një 36-vjeçar është hedhur nga kati i njëmbëdhjetë

Një person me iniciale T.J. (36) nga Shkupi ka kërcyer nga terasa e katit të 11 të ndërtesës, njofton MPB. Nuk ka detaje të tjera në lidhje me lokacionin e saktë se ku ka ndodhur incidenti, transmeton Portalb.mk.

Në vendngjarje ka arritur Ndihma e Shpejtë ku mjeku i ndihmës së shpejtë, siç thuhet në njoftim, e ka konstatuar vdekjen.

Është kryer ekspertizë në vendngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP